Villas Las Palmas
| Wi-Fi | Αθλητικές δραστηριότητες Υδάτινο πάρκο Ιππασία Κανό Πεζοπορία | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Villas Las Palmas La Fortuna με 1 υπνοδωμάτιο έχει άνετη τοποθεσία μόλις 200 μέτρα από το Οικολογικό Πάρκο Arenal Natura, και προσκαλεί τους επισκέπτες να περάσουν το χρόνο τους στη βεράντα. Αυτή η φιλόξενη βίλα παρέχει Wi-Fi, διαθέτει χώρο στάθμευσης, ενώ απέχει σχεδόν 4 χλμ. από το Αρενάλ.
Οι Θερμές Πηγές Tabacón απέχουν περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το φιλόξενο κατάλυμα.
Οι επισκέπτες θα θαυμάσουν τη θέα στον κήπο. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν walk-in ντους, ξεχωριστή τουαλέτα και νιπτήρα. Επίσης, παρέχονται στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου για την άνεση των επισκεπτών.
Κατά τη διάρκεια της διαμονής στους επισκέπτες παρέχεται μικρή κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν την κοσταρικανή κουζίνα στο Soda Hormigas, που βρίσκεται σε απόσταση 150 μέτρων.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Φορτούνα16 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Υποαλλεργικά δωμάτια
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Συσκευασμένα μεσημεριανά γεύματα
- Ειδικά διαιτητικά μενού
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Υδάτινο πάρκο
- Κήπος
- Κανό
- Πεζοπορία
- Ιππασία
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
- Ενοικίαση αυτοκινήτου
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Παράθυρα με ηχομόνωση
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- Νεροχύτης στο δωμάτιο
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Villas Las Palmas;
Οι πελάτες της η Villas Las Palmas μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Villas Las Palmas;
Οι τιμές σε η Villas Las Palmas κυμαίνονται από 110$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Villas Las Palmas;
Η Villas Las Palmas δέχεται μόνο MasterCard, Visa και American Express.